Kelly Osbourne tloustne, hubne, holí si hlavu...

06.05.2014

Kelly Osbourne (29) zřejmě nezažívá právě dobré chvíle. Poté, co se rozešla se svým snoubencem, je patrné, že se to v ní zkrátka mele… Změny jsou vidět hlavně na její vizáži.

Kelly Osbourne
Zdroj: Facebook

Dovedete si představit Kelly Osbourne v jiné barvě vlasů než ve fialové? Světle fialové se zpěvačka zkrátka a dobře nedokáže vzdát. Bohužel, tato barva vlasů není právě laskavá k nenamalovanému obličeji, který tak vypadá poněkud nevýrazně. A jak ukázala Kelly nedávno na svém Twitteru, bez výrazného makeupu jí to prostě moc nesluší.

A výstřední fialová barva byla Kelly málo. Rozhodla se také pro dnes velmi moderní, ale také značně výstřední účes, při kterém se prostě vyholí polovina hlavy. Na Facebooku ukázala dlaň se svými ustřiženými kadeřemi, na které nás popravdě nejvíce vyděsily Kellyiny nehty, které značně připomínají drápy nějakého dravce.

Podobný účes jsme mohli vidět třeba u Miles Cyrus (21). Kelly zkrátka po rozchodu značně experimentuje a čekat můžeme všechno! Doufejme, že nepůjde dohola jako třeba zničená Britney Spears (32) blahé paměti!

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Kelly Osbourne

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
americké zpěvačky, účesy celebrit, tloustnutí, Kelly Osbourne foto, moderní účesy, Kelly Osbourne facebook, Kelly Osbourne vlasy, Kelly Osbourne účes, Kelly Osbourne nový look, Kelly Osbourne outfit, Kelly Osbourne postava, Kelly Osbourne online, Kelly Osbourne rozchod, rozchod se snoubencem, snoubenci rozchod, rozchod snoubenců, postava krev a mlíko, růžové vlasy
TOPlist