Kelly Brook v šoku: Podnikatel jí nabídl milión eur za noc!

24.05.2012

Britská modelka dostala neslušný návrh za slušné prachy, ale nakonec jej odmítla! Kelly Brook (32) se jistě teď mlátí hlavou do zdi, jak byla hloupá! Vždyť z ní mohla být lusknutím prstů milionářka!

Kelly Brook
Zdroj: Guy Jaques, wikipedia.org

Kelly Brook (32), která na filmovém festivalu v Cannes propagovala nový film Keitha Lemona, dostala nabídku u jednoho bazénu, kde zrovna fotila jakési promo snímky. Zřejmě svými křivkami upoutala pozornost, protože za ní přišel neznámý muž s naditou peněženkou v ruce a nabídl jí milión eur, když s ním stráví noc.

Čtěte také

Francouzský podnikatel jménem Fridrich byl však velmi neoblomný (a zřejmě dost zoufalý) a hlavně netrpělivý, protože po chvíli začal na krásku křičet, že ty peníze opravdu má a že mu jde jen o jednu noc. Nelze se tedy divit, že zakrátko údajného milionáře vyvedla ochranka.

Kelly Brook byla trochu v rozpacích a přemýšlela, zda se náhodou nejednalo pouze o žert kamaráda Keitha Lemona. Jenže pokud to nebyla sranda, tak ... v tom případě by člověk nad sebou zaplakal, že promarnil takovou příležitost!

Fandím
12 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Kelly Brook

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, focení, modelky, herečky, krásky, Zahraniční celebrity, zahraniční modelky, britské celebrity, britské modelky, zahraniční herečky, Celebrity v bikinách, sexbomby, Kelly Brook fotky, Kelly Brook v bikinách, britské herečky, návrhářky, Kelly Brook foto, kelly brook sexy, Kelly Brook těhotenství, Kelly Brook těhotná, Thom Evans, Kelly Brook překvapení, Kelly Brook nabídka, Kelly Brook neslušný návrh
TOPlist