Keeley Hazell v sexy reklamě

22.01.2010

Populární modelka zapózovala v reklamě na motorové pily Husquarna. Britská modelka Keeley Hazell (23) na sebe po dlouhé době opět upozornila.O Keeley v poslední době nebylo moc slyšet, protože modelka odjela do Los Angeles, kde pravidelně navštěvuje kurzy herectví. Jejím snem je totiž prorazit v Hollywoodu.

Stahujte videa s Keeley Hazell

Britská kráska se loni proslavila tím, že se svlékla pro organizaci PETA, aby podpořila boj proti zabíjení zvířat kvůli kožešinám.

Čtěte více: Keeley Hazell zase nahá kvůli zvířátkům
Čtěte více: Keeley Hazell bojuje nahá za práva zvířat

Keeley však nikdy dlouho nezmizela z podvědomí čtenářů pánských magazínů. Nedávno nafotila nahý kalendář pro rok 2009 a její ňadra britští čtenáři deníku Sun v jedné anketě označili za nejhezčí prsa roku 2009.

Fandím
9 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Keeley Hazell

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, Zahraniční celebrity, zahraniční modelky, britské celebrity, britské modelky, Reklama, Keeley Hazell foto, Keeley Hazell fotky, Keeley Hazell photo, Keeley Hazell sexy photo, Keeley Hazell focení, Keeley Hazell sexy foto, Keeley Hazell galerie, Keeley Hazell sexy pics, Keeley Hazell sexy fotky, reklama na deodorant, Keeley Hazell v reklamě, Keeley Hazell photos
TOPlist