Kdopak to je? Petra Němcová bez makeupu, zato s vystrčeným zadečkem!

05.03.2015

Česká modelka Petra Němcová (35) objevila kouzlo Instagramu a možnost informovat své fanoušky o tom, co právě dělá. A pochopitelně se i ona musela pochlubit fotografií „bez makeupu“, která je mezi celebritami tak populární. Jako návdavek  k tomu přidala také odhalený perfektní zadeček!

Petra Němcová
Zdroj: Profimedia.cz

Fotografie bez makeupu mají ukázat, že celebrity jsou vlastně obyčejní lidé, kteří nechodí vždy perfektně upraven. Zajímavé je, že i tak to těm celebritám na těchto snímcích sluší.

Ruku na srdce, asi těžko totiž půjde o snímky, které byly pořízené po vyskočení z postele, třeba po ne zcela prospané noci. Celebrity se velmi často před podobnou fotkou přece jenom upraví a použijí takové prostředky, které je nenápadně zkrášlí a na fotkách nejsou poznat. Svět zkrátka chce být klamán!

Takže rozhodně nepropadejte panice, že po probuzení na fotce nevypadáte třeba jako Petra Němcová, která fotku pořídila na Bali! A asi více než obličej bez makeupu potěšil její fanoušky Petřin zadeček v odrazu zrcadla!

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Petra Němcová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
ceske modelky, české dívky, krásné češky, Petra Němcová foto, krásné české dívky, fotky českých modelek, fotky českých celebrit, české modelky fotky, celebrity bez makeupu, české celebrity online, Petra Němcová Instagram, Petra Němcová fotografie, Petra Němcová online, Petra Němcová zadeček, Petra Němcová tělo, Petra Němcová nahé tělo, Petra Němcová bez makeupu
TOPlist