Kdo si užívá sluníčka? Agáta, Mašle, nebo třeba Richard Krajčo!

07.01.2016

Začátek roku je pro mnohé celebrity povelem k úprku za teplem. Volání dálek vyslyšeli mnozí, kteří si nemohou nechat ujít příležitost k tomu, aby se na sociální síti nepochlubili obrázky z prosluněných pláží.

Richard Krajčo
Zdroj: Facebook

Richard Krajčo (38) vyrazil za teplem i se svou partnerkou režisérkou Karin Babickou, se kterou dokonce sdílí účet na Instagramu: „Trochu odpočinku než se vrhnem do práce. V neděli ještě proběhly Deštivé dny v Praze, přes noc napadl sníh a v pondělí frrrrrrrrrrrrrrrnk za sluníčkem,“ pochlubili se.

Agáta Hanychová
Zdroj: Facebook / A. Prachařová

Do Thajska zavítala Agáta Hanychová (30), a to i s celou rodinkou, včetně synka Kryšpína, kterému zde dokonce dopřála masáž. Jinak klasicky ukazuje své vnady, hrátky na pláži a v písku, prostě nuda, nuda, šeď, šeď a nám může leda tak závidět sněhovou nadílku.

Hana Mašlíková
Zdroj: Facebook / H. Mašlíková

A pozadu nezůstala ani moderátorka a modelka Hana Mašlíková (33), která se odebrala do Dominikánské republiky, kde ovšem nelenoší, ale vylepšuje nevylepšitelnou postavu tvrdou dřinou. 

Fandím
44 fanoušků
Nesnáším
23 antifanoušků
Celebrity:
Agáta Hanychová, Richard Krajčo, Hana Mašlíková

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
agáta prachařová syn, Agáta Prachařová dítě, Agáta Prachařová dovolená, Agáta Prachařová rodina, Agáta Prachařová partner, Agáta Prachařová muž
TOPlist