Kdo si připomněl Den otců? Partner Moniky Absolonové dítku zpívá, Tomáš Klus ukázal svého tátu

20.06.2016

Víte vůbec, že se předposlední červnovou neděli slavil Den otců? Některé české celebrity to vědí dobře a dávali to ostatním na vědomí!

Tomáš Horna
Zdroj: Facebook

Tak třeba Monika Absolonová (39) je nadšena, že její partner hokejista Tomáš Horna (35) dítku zpívá, a to i v šest ráno. Znáte to, člověk se snaží uklidnit dítě různými způsoby a i poněkud neprofesionální Tomášův zpěv přijde vhod, důležitá je snaha: „ Tomáš je v pohodě, nedovolila bych si to sem dát bez jeho svoleni. Jen mi zakázal pouštět u toho videa zvuk,“ dodala Monika na otázky, zda partnerovi zpěvačky video, které zveřejnila, nevadilo. Den otců oslavila také třeba Jitka Boho, která je nadšenou maminkou holčičky. A nezapomněl ani Tomáš Klus (30), který si vzpomněl na vlastního tátu a poskytl obrázek sebe jako prcka s ním.

Tomáš Klus
Zdroj: Facebook

Den otců k nám přišel ze Spojených států. Původně šlo spíše o rodinnou oslavu, kdy si Američanka Sonora Smart Doddo cenila svého otce, který se po ovdovění staral o ni a její tři sourozence. Původně se slavil 19. června, kdy měl její otec narozeniny. Svátek se ale šířil, až jej prezident Lyndon Johnson uznal za oficiální svátek a přesunul se na třetí neděli v červnu. 

Fandím
19 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Monika Absolonová, Tomáš Klus, Tomáš Horna

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
hokejisté, zpěv, Monika Absolonová foto, Tomáš Klus foto, Monika Absolonová partner, Monika Absolonová dítě, Tomáš Klus dítě, Tomáš Klus Facebook, Monika Absolonová facebook, Monika Absolonová muž, Monika Absolonová fotografie, Tomáš Horna hokejista, Monika Absolonová rodina, Tomáš Horna foto, Tomáš Klus online, Tomáš Klus fotografie, slavní hokejisté, Monika Absolonová manžel, Den otců, Tomáš Horna zpěv, Tomáš Horna video
TOPlist