Kdo se v kalendáři Proměny přestrojil za císaře a císařovnu?

07.11.2013

Můžete hádat třikrát, ale stejně to neuhodnete! Letošní kalendář Proměny pro rok 2014 je již pátým pokračováním nadačního projektu, který pomáhá realizovat projekty Nadace Archa Chantal. Tentokrát se ústředním tématem stal Tarot a symbolické postavy, které znázorňuje.

hadek
Kryštof Hádek jako císařovna
© Kalendář Proměny 2013, Petr Kurečka a Marek Škarpa, foto: Petr Kurečka, www.kalendarpromeny.cz

Nebudeme vás dlouho napínat - za tarotovou císařovnu (trochu připomínající anglickou královnu Alžbětu I.) se nám převlékl herec Kryštof Hádek, kterého autoři kalendáře - fotograf Petr Kurečka a režisér Marek Škarpa - namaskovali takřka k nepoznání.

hana
Hana Maciuchová jako císař
© Kalendář Proměny 2013, Petr Kurečka a Marek Škarpa, foto: Petr Kurečka, www.kalendarpromeny.cz

Z toho logicky plyne, že když ženskou postavu hraje chlap, tak za tarotového císaře se zřejmě převlékla nějaká herečka a - modří už vědí - ano, je to slavná Hana Maciuchová, která nezapře svůj uhrančivý pohled, ačkoliv její tvář zdobí mohutný šedivý plnovous. No, oba to jsou fešáci!

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Kryštof Hádek, Hana Maciuchová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, české herečky, herci, čeští herci, fotografové, čeští fotografové, charitativní kalendář, slavné herečky, Kryštof Hádek foto, Hana Maciuchová foto, Proměny 2014, kalendář Proměny 2014, Kryštof Hádek císařovna, Hana Maciuchová císař, Kryštof Hádek tarot, Hana Maciuchová tarot, Kryštof Hádek charita, Hana Maciuchová charita, Kryštof Hádek kalendář Proměny, Hana Maciuchová kalendář Proměny
TOPlist