Kdo ještě dojede na festival do Varů? Jean Reno!

29.06.2016

Filmový festival v Karlových Varech odtajnil další hvězdu, která ho poctí návštěvou. Tentokráte to bude zástupce Francie, hvězdný herec Jean Reno (67)!

Jean Reno

Ten si zahrál v mnoha filmech, a to jak thrillerech, tak v komediích, jednou z nejznámjších budou asi Návštěvníci. Jean Reno dokáže být neuvěřitelný popleta, i pořádně drsný chlapík, je to hotový chameleon. Jean Reno by měl převzít cenu prezidenta festivalu Jiřího Bartošky.

Kromě něj dále festival ohlásil slavného Charlie Kaufmana, proslulého hollywoodského scénáristu, nebo herce Williema Dafoa. S filmem Anthropoid přijede Jamie Dornan a režisér Sean Ellis. Svým vystoupení zpestří program také kapela Lucie, o které bude pojednávat dokument, který zde má premiéru. Festival ve Varech začíná již za pár dnů.

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Jean Reno

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
karlovy vary, francouzské celebrity, festivaly, karlovarský festival, letní festivaly, Filmové novinky, Filmové festivaly, slavní herci, festival ve Varech, karlovarský festival 2016, Jean Reno foto, Jean Reno novinky, Jean Reno festival, Jean Reno Karlovy Vary, Jean Reno Česko, Jean Reno Čechy, Jean Reno filmy, Jean Reno role, Jean Reno Vary, Vary 2016
TOPlist