Kdo je pátým účastníkem Tvojí tváře? Víme to!

28.07.2016

Nova kuje železo, dokud je žhavé, a usilovně pracuje na další řadě soutěže Tvoje tvář má známý hlas. Odhalila již čtyři soutěžící a nyní přišel čas na páté jméno. Kdopak jím bude a bude se snažit získat srdce diváků?

Jan Cina
Zdroj: Profimedia.cz

Tím pátým do Tvojí tváře bude Jan Cina (28)! Jan Cina hrál v celé řadě nováckých seriálů, chodil na konzervatoř a je to také muzikálový herec, takže má blízko jak hraní, tak ke zpěvu a tanci a lze čekat, že se jeho talent pořádně prokáže.

Kromě něj se budou účastnit ještě Roman Vojtek, Ivana Jirešová, Anna Slováčková a David Gránský. Zatím to tedy nevypadá na sestavu snů, jako to bylo v první řadě, ale kdo ví, třeba právě oni diváky překvapí. A hlavně, zbývá ještě představit poslední tři jména. 

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Jan Cina

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
soutěže, reality show, muzikály, TV Nova, muzikáloví herci, divadlo, televizní soutěže, divadelní herci, české muzikály, pořady TV Nova, české divadlo, Jan Cina foto, Jan Cina Facebook, Jan Cina novinky, Jan Cina Tvoje tvář, Jan Cina Nova, mladí herci, novácké seriály, novácké pořady, Tvoje tvář 2, Tvoje tvář pokračování
TOPlist