Kde to vzala? Winona Ryder ukázala plný dekolt

20.01.2016

O herečce Winoně Rider se v poslední době psalo hlavně v souvislosti s jejím sklonem ke kleptománii. Do společnosti také příliš nechodila. Jaké to překvapení, když se objevila na party návrháře Marca Jacobse a slušelo jí to jako ďas!

Winona Ryder
Zdroj: Profimedia.cz

Winona Ryder (44) bohužel příliš netočí, třeba právě obrázky ze slavnostní večeře některé z režisérů přimějí, aby si na hvězdu Střihorukého Edwarda vzpomněli a obsadili ji do velké role. Winona totiž vypadá stále skvěle, prakticky stejně jako před dvaceti lety.

V nejbližší době by se měla dokonce stát tváří nové kampaně Marca Jacobse, se kterým ji váže osobní pouto. Na večírku bylo vidět, že dobře udělal, Winonin dekolt byl nepřehlédnutelný! 

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Winona Ryder

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Nahé celebrity,

Tagy:
americké herečky, žhavé fotky celebrít, Sexy herečky, odhalené celebrity, odhalené herečky, Winona Ryder foto, Winona Ryder sexy foto, Winona Ryder role, dekolty celebrit, Winona Ryder filmy, Winona Ryder sexy, Winona Ryder dekolt, Winona Ryder prsa, Winona Ryder ňadra, Winona Ryder žhavé fotky, Winona Ryder fotografie, Winona Ryder Marc Jacobs, Winona Ryder kariéra, dekolty hereček
TOPlist