Kauza Jiří Krytinář: Dcera si kvůli jeho skandálům mění příjmení!

11.09.2013

Herec, který má kvůli obvinění, že zplodil dítě s dvacetiletou holkou, z ostudy kabát, ztratil přízeň své dcery! Nejmenší český umělec měřící pouhých 124 centimetrů tak čelí největšímu skandálu svého života, který daleko přesahuje jeho výšku ...

Jiří Krytinář
Zdroj: TV Barrandov

Jiří Krytinář (66) kvůli svým aférám přišel o dceru Janu, která se od něj odvrátila a nechala se slyšet, že s otcem nechce mít nic společného. Zklamaná dívka, která se na svém profilu na sociální síti dokonce přejmenovala na "Jana radši neKrytinářová", tak jasně vyjádřila své znechucení na otcovým počínáním.

Čtěte také

Jirkova bývalá kamarádka a kolegyně, druhořadá zpěvačka Olivie Žižková (38), se přiznala, že minulý týden poslala ze msty do médií hercovy intimní fotografie (kauza lachtánek), načež ho na pondělní tiskovce obvinila z toho, že udělal dítě dvacetileté holce (kauza katolička) a chtěl tajně zařídit potrat.

Čtěte také

Jiří Krytinář samozřejmě celé věci lituje, a dceru Janu naprosto chápe, ale zároveň označil jednání Olívie Žižkové za nemorální. Co na to říci?

Je trochu komické, že aktéry v současnosti největší kauzy českého šoubyznysu jsou liliput označující svou sokyni za pornoherečku a rádobyzpěvačka, která o svém nepříteli mluví jako o neškodném zvířátku! To jsme to teda dopracovali! :-)

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Jiří Krytinář

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, youtube, herci, youtube video, youtube com, čeští herci, Jiří Krytinář foto, Jiří Krytinář video, Jiří Krytinář fotky, Jiří Krytinář lachtánek, Jiří Krytinář skandál, Jiří Krytinář obvinění, Jiří Krytinář zplození dítěte, Jiří Krytinář tajná milenka, Jiří Krytinář dvacetiletá katolička, Jiří Krytinář rodina, Jiří Krytinář smutek, Jiří Krytinář dcera
TOPlist