Katie Price se už zase zasnoubila s nějakým striptérem!

14.01.2013

Britská televizní hvězdička hodlá vlézt potřetí do chomoutu a je jí srdečně jedno s kým! Katie Price (34) se před třemi měsíci rozešla s modelem Leandrem Pennou a už teď si chce brát striptéra Kierana Haylera (25). No, prostě z bláta do louže ...

Katie Price (Jordan)
Zdroj: Adrian Dutch, wikipedia.org

Katie Price zvaná Jordan (34) se začala na veřejnosti producírovat se svým novým objevem před pár týdny a nyní oznámila, že by s ním nejradši vešla do svazku manželského. Také o devět let mladší striptér Kieran Hayler (25) nezahálí a pravidelně na netu zveřejňuje své polonahé fotky, což jistě jeho milenka kvituje s nadšením!

Čtěte také

Silikonová krasavice včera médiím potvrdila, že k zasnoubení došlo už o Vánocích během jedné romantické večeře. To je hezké - a pokud spolu milenci vydrží opravdu až do svatby, tak to bude ještě krásnější!

Jenom taková drobnost - Kieran Hayler je sice samý sval a šlacha, ale zlí jazykové říkají, že v hlavě toho moc nemá. No, ostatně Katie Price také není žádná raketová inženýrka, takže co tady vlastně řešíme?

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Katie Price (Jordan)

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, Zahraniční celebrity, zahraniční modelky, britské celebrity, britské modelky, sexbomby, Katie Price fotky, Katie Price foto, silikonové modelky, britské sexbomby, Katie Price sexy, zahraniční sexbomby, profesionální celebrity, Katie Price Jordan, Katie Price zasnoubení, Katie Price zásnuby, Katie Price přítel, Katie Price milenec, Katie Price partner, Katie Price striptér
TOPlist