Katie Price se bojí, že ji zabijí novináři!

18.02.2010

Modelka se stylizuje do role princezny Diany. Britská modelka Katie Price (25) opět vypustila z úst slova, kterými se akorát jen zesměšnila.

Katie, která se nedávno podruhé provdala, a to za zápasníka Alexe Reida, se dnes už srovnává se samotnou princeznou Dianou.

Na dotaz, čeho se ve svém životě bojí nejvíc, Katie totiž prohlásila, že náhlé smrti. Stalo se tak během jejího rozhovoru pro britskou rozhlasovou stanici LBC. Katie by se spíš měla starat o své silikony, protože byly nedávno vyhodnoceny jako nejhorší!

Čtěte více: Modelka Katie Price má prý nejhorší silikony

Modelka známá jako Jordan má prý strach z toho, že by ji novináři mohli dohnat k podobné havárii, jako se to stalo Dianě Spencer, tedy známé člence královské rodiny. Princezna Diana zemřela v srpnu 1997 po autohavárii, když řidič jejího vozu ujížděl pařížskými tunely před paparazzi a nezvládl řízení.

Katie prý nejvíce děsí umírání, protože neví, jak umře. To asi, kromě věštců, neví nikdo. Katie, v tom případě nejezdi autem a radši choď pěšky!

Galerie k článku

Celebrity:
Katie Price (Jordan)

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, krásky, Zahraniční celebrity, nahé modelky, nahé fotky, zahraniční modelky, fotky celebrit, Sexy modelky, celebrity foto, Nahé celebrity, sexy fotky, fotky modelek, britské modelky, celebrity photo, Katie Price, Katie Price sexy fotky, silikonové krásky, silikony, Katie Price nahé fotky, Katie Price sexy foto, Katie Price svatba, Jordan, jordan prsa, diana, pricezna diana, strach, havárie
TOPlist