Katie Holmes a Jamie Foxx údajně tají, že jsou milenci!

18.10.2013

Bývalá manželka Toma Cruise a o jedenáct let starší oscarový herec spolu podle amerického bulváru něco mají! Katie Holmes a Jamie Foxx se společně objevili už na konci srpna na charitativní akci v Hamptons, ale zatím oba svorně tvrdí, že jsou jen "přátelé".

Katie Holmes
Zdroj: Chad J. McNeeley, wikipedia.org

Americký bulvár má nové téma - přemítá, zda herečka Katie Holmes (34) a herec, komik a zpěvák Jamie Foxx (45) jsou milenci. Vzhledem k tomu, že oba aktéři této kauzy mlčí, musí se novináři ledaccos domýšlet, a tak jim "vyšlo", že spolu asi jsou, ale že to tají ... To jsou dedukce!

Čtěte také


Katie Holmes, která má za sebou jedno nevydařené manželství s Tomem Cruisem (51), s nímž má sedmiletou dceru Suri, byla naposledy spojována s herecem Jake Gyllenhaalem (32), což byl samozřejmě kec. Jamie Foxx je toho času zřejmě nezadaný a má dvě dcery z předchozích vztahů.

Jamie Foxx
Zdroj: Georges Biard, wikipedia.org


Držitel Oscara za film Ray sice nemusí být úplně ideálním partnerem, ale má jednu dobrou vlastnost - není scientolog jako Tom Cruise, což Katie Holmes po šesti letech manželství s tímto náboženským fanatikem jistě ocení.

Malá Suri Cruise se asi bude divit, proč je její nový tatínek černý, když ten předchozí byl bílý, ale však ona jí to mamka už nějak vysvětlí!

Fandím
4 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Jamie Foxx, Katie Holmes

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, americké celebrity, zahraniční herečky, herci, zahraniční herci, američtí herci, Katie Holmes fotky, Katie Holmes bulvár, Katie Holmes milenec, Katie Holmes přítel, Katie Holmes foto foto, Jamie Foxx, Jamie Foxx fotky, Katie Holmes tajný vztah, Jamie Foxx tajný vztah, Katie Holmes tajný poměr, Jamie Foxx tajný poměr, Jamie Foxx bulvár, Jamie Foxx milenka, Jamie Foxx přítelkyně
TOPlist