Kateřina Průšová chce po exmanželovi v base tři melouny!

20.03.2012

Modelka prý dostala chuť na šťavnaté ovoce a exmanžel ho zapomněl v zelinářství koupit! A teď vážně! Kateřina Průšová (28) požaduje v rámci majetkového vypořádání tři milióny korun. Jenže král vrakovišť a její bývalý manžel Vladimír Konvalinka (33) si odpykává dva roky za pojistný podvod.

Kateřina Průšová
Zdroj: ShowBiz.cz

Kateřina Průšová (28), která se s manželem rozvedla v lednu 2011, s ním má stále nevyřízené účty. Vladimír Konvalinka (33) jí totiž nevrátil některé osobní věci, mezi nimi i jakési poztrácené tři milióny korun. Modelka nechtěla osobní spory ventilovat na veřejnosti, jenže jako deus ex machina zasáhla současná milenka podnikatele Adéla Vartová, která všechno vykecala médiím.

Čtěte také

Miss ČR 2002 to dost rozlítilo, protože teď vypadá jako nějaká zlatokopka. Jde však o věci, které si prý s Vladimírem Konvalinkou před svatbou dohodli a zahrnuli do předmanželské smlouvy.

Kateřina Průšová se proto vzápětí pustila do své sokyně s tím, že jí taky nevyčítá, že nosí její hodinky a utírá se jejími ručníky. Kráska navíc naznačila, že pokud se její exmanžel nerozhoupe, vykecá na něj další pikantní informace, což si "Vláďa" rozhodně za klobouček nedá! 

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Kateřina Průšová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, krásky, České celebrity, české krásky, Missky, české Missky, Kateřina Průšová fotky, Kateřina Průšová sexy, kateřina konvalinka, Kateřina Průšová rodina, Kateřina Průšová rozvod, Kateřina Průšová konec vztahu, Kateřina Průšová milenec, Kateřina Průšová foto, Kateřina Průšová exmanžel, Kateřina Průšová muži, Kateřina Průšová exmanžel ve vězení, Kateřina Průšová průšvih, Vladimír Konvalinka podvody, Vladimír Konvalinka vězení, Kateřina Průšová ostuda
TOPlist