Kateřina Kristelová si kvůli milenci nechá zvětšit poprsí!

28.05.2013

Moderátorka chce svůj vztah zachovat stůj co stůj, a tak do sebe nechá říznout! Tomu se říká obětovat se pro druhého! Kateřina Kristelová (33), která svého Kazmu miluje nadevšecko na světě, kvůli němu podstoupí doslova muka pekelná!

Kateřina Kristelová
Zdroj: Archiv Kateřiny Kristelové

Kateřina Kristelová (33), jejíž milenec nebyl asi spokojen s jedničkami, si nechá své kozénky zvětšit na velikost číslo 3, což už by nadrženému Kazmovi, který zřejmě v mládí vyrostl na hanbatých filmech s prsatými pornoherečkami (ostatně jako my všichni!), mohlo stačit.

Čtěte také

Blonďatá krasavice si nechá vložit silikon nad prsní sval, resp. pod prsní žlázu, takže to prý bude mít bez jizev a za pár dní bude doma. Kazma, vlastním jménem Kamil Bartošek, s nímž Kateřina Kristelová randí už zhruba rok, tak bude snad konečně spokojený.

Jejich vztah tedy bude zachráněn, a my se už teď můžeme představovat jakou skopičinu tento úchvatný pár vymyslí příští rok na oslavu jejich dvouletého soužití!

Fandím
15 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Kateřina Kristelová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, herečky, České celebrity, moderátorky, české moderátorky, české herečky, Kateřina Kristelová fotky, kateřina kristelová nahoře bez, Kateřina Kristelová sexy, Kateřina Kristelová foto, Kateřina Kristelová silikony, Kateřina Kristelová plastická operace, Kateřina Kristelová trojky, Kateřina Kristelová jedničky, Kateřina Kristelová plastika, Kateřina Kristelová zvětšení poprsí
TOPlist