Kateřina Kristelova předvedla své tělo v bikinách!

14.07.2011

Kateřina Kristelová (31) se rozhodla načerpat energii na dovolené a poslala nám pár snímků! Blonďatá kráska po nafocení exkluzivních snímků pro magazín Playboy spolu s manželem odjela relaxovat k moři!


Katka se ráda vystavuje ...
Foto: Archiv Kateřiny Kristelové

Kateřina Kristelová (31) a její manžel, hokejista Martin Tůma (26) podle svých vlastních na dovolené upřednostňují kombinaci relaxu, dobrodružství a neobvyklého zážitku, a tak vyjeli na osmidenní okružní plavbu po Středozemním moři.


Katka je stará, vlastně mladá koketa ...
Foto: Archiv Kateřiny Kristelové

Kateřina i Martin vyjeli na dovolenou sami, snad poprvé bez své dcery, které zanedlouho bude už jeden rok. Líbánky sice už absolvovali minulý rok, jenže tehdy Kačka nosila velké břicho, takže to nebylo to pravé ořechové ... Znáte to, vy s větším bříškem??

Čtěte také


Katka je velká romantička, a tak byla hotová, když na lodi každé ráno viděla východ slunce nad mořem, anebo když snídala a večeřela za zvuku šumícího moře. Kráska samozřejmě nevydržela jen tak sedět u bazénu a musela několikrát zapózovat do rodinného alba.


Katka a Martin se rochní v bazénu ...
Foto: Archiv Kateřiny Kristelové

Kateřina byla z plavby nadšena a plánuje, že příště vezme nejen manžela (asi se osvědčil), ale také dceru. Jen asi vymění destinaci - místo Středozemního moře Karibik! Tak to bude dovča snů!

Fandím
15 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Kateřina Kristelová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, herečky, České celebrity, nahé modelky, Nahé celebrity, moderátorky, Nahé české celebrity, české moderátorky, české herečky, nahé české modelky, Kateřina Kristelová fotky, nahé moderátorky, nahé české moderátorky, kateřina kristelová nahoře bez, kateřina kristelová topless, kateřina kristelová nude, kateřina kristelová photos, Martin Tůma, kateřina kristelová dcera, Kateřina Kristelová sexy, Kateřina Kristelová hračky, dcera Claudia, Kateřina Kristelová claudia, Kateřina Kristelová bradavka, Kateřina Kristelová naked, Kateřina Kristelová prsa, Kateřina Kristelová ňadra
TOPlist