Kateřina Kristelová mluví o svém bývalém milenci - domácí násilí potvrzeno

18.06.2014

Kateřina Kristelová (34) se rozešla s moderátorem Kamilem Bartoškem už před nějakou tou dobou, ale jak je vidět, stále ještě pachuť po tomto vztahu v ní nedozněla. Nedávno se v rozhovoru pro Blesk rozpovídala trochu více, a i když zůstává mnoho skryto, je jasné, že vztah to byl hodně divoký.

Kateřina Kristelová
Zdroj: Facebook

To, že se Kamil Bartošek choval ke Kateřině poněkud jako psychopat, prosákl prvně už Pavel Novotný (32) šéfredaktor bulvárního serveru a syn baviče Petra Novotného (66). Ten sdělil nejenom to, že Kamil Kateřinu sledoval, a to i pomocí moderních technologií, ale také ji týral fyzicky.

Kazma
Zdroj: Facebook / Kazma

A Kateřina Kristelová nyní stvrdila, že vztah byl „hororový“ a že se do něj dostala jen proto, že byla čerstvě po rozvodu, zranitelná a nejistá. Na závěr pak Kazmovi popřála, aby si „vyčistil brejličky a natáčel konečně dobrá videa“. Doufejme, že oba zakopou válečnou sekeru co nejdříve a naopak, že každý „zakopne“ o někoho nového!

Fandím
15 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Pavel Novotný, Kateřina Kristelová, Kazma

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
České celebrity, domácí násilí, Kazma foto, Kateřina Kristelová facebook, Kateřina Kristelová vztah, Kateřina Kristelová milenci, Kateřina Kristelová Kazma, Kazma Facebook, Kazma násilí, Kristelová Kazma, Kristelová Kazma vztah, Kristelová Kazma násilí, domácí násilí celebrity
TOPlist