Kateřina Kornová si postavu stále udržuje! A přestala nosit černou!

30.07.2015

Bývalá modelka Kateřina Kornová (48) zhruba před rokem překvapila opravdu masivním zhubnutím. Na společenské události se ukázala o několik desítek kilogramů lehčí a je jistě nejenom pro ni potěšující, že váhu si dokáže udržet!


Foto: Muž roku (3x)

Právě obávaný jojo efekt hrozí skoro každému, kdo náhle zhubne. Tělo má tendence vrátit se tam, kde bylo, mnohdy ještě s několika kily navíc.

Jak Kateřina na soustředění muže roku ukázala, jí se podobná svízel vyhnula. Doufejme ovšem, že je to díky tomu, že se Kateřina racionálně stravuje a cvičí, a ne že jídlo prakticky škrtla ze svého života…

Nicméně ve světlejších barvách vypada Kateřina, která se dříve odívala zásadně jen do černé, svěže a jistě jí pomáhá také to, že je o jejího syna, který se narodil s postižením, postaráno. Má totiž už nějakou dobu holku!

  

Fandím
6 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Kateřina Kornová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
české moderátorky, Muž roku, muž roku fotky, soutěž muž roku, české celebrity online, Kateřina Kornová foto, Kateřina Kornová syn, Kateřina Kornová fotografie, Kateřina Kornová postava, Kateřina Kornová tělo, Kateřina Kornová Muž roku, Kateřina Kornová online, Kateřina Kornová figura, Muž roku soustředení
TOPlist