Kateřina Kornová pěkně zhubla!

04.06.2014

V porotě Muže roku by letos měla opět zasednout Kateřina Kornová (47), bývalá modelka a také manželka Jirky Korna (65) a současná herečka a politička. A nutno přiznat, že jí to velmi slušelo a že byla velmi štíhlá tak, jak ji známe dříve!

Kateřina Kornová
Zdroj: Muž roku 2014

Kateřina Kornová za sebou nemá úplně nejlepší období. Poté, co se jí rozpadl vztah se strážníkem Tomášem Rotbauerem, se po jejím boku na veřejnosti neobjevil nikdo.

Se svým bývalým se měla Kateřina dokonce potřetí brát, avšak policista zrušil svatbu jen pár dnů před jejím konáním, což musela být hrozná rána… A bývalý přítel navíc po skončení vztahu na Kateřinu vytáhl mnohou špínu a vše se propíralo ještě pěkně dlouho.

Kateřina ještě před rokem nedisponovala ideální postavou, ale je opět naprosto k světu! Že by za změnou byl nový přítel? Podle Kateřiny rozhodně ne, my bychom však blonďaté zastupitelce za Prahu 1 konečně pořádného mužského přáli!

Fandím
7 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Jiří Korn, Kateřina Kornová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
české zpěvačky, české herečky, muž roku fotky, Kateřina Kornová foto, Kateřina Kornová hubnutí, Muž roku 2014, Muž roku 2014 fotky, Kateřina Kornová fotografie, Kateřina Kornová postava, Kateřina Kornová tělo, Kateřina Kornová herečka, Kateřina Kornová zpěvačka, Kateřina Kornová politička, Kateřina Kornová zastupitelkyně, Kateřina Kornová Praha 1, Kateřina Kornová Muž roku
TOPlist