Kateřina Brožová měla žlučníkový záchvat! - video

10.05.2010

Herečka trpí velkými bolestmi! Kateřina Brožová (42) měla podle deníku Aha! žlučníkový záchvat, a tak musí ležet doma a polykat předepsané léky.

Kateřina se domnívá, že to je následek pracovního vytížení a špatné stravy z poslední doby. Ano, s tím souhlasíme. Herečka je zvyklá jen na samé oslavy a recepce a živí se tamním jídlem. Kateřino, dej si pozor na občerstvení na rautech! Je sice chutné, avšak nezdravé!Čtěte více: Kateřina Brožová randí s bohatým politikem!

Kateřina také možná dostala žlučníkový záchvat při pracovním vytížení, vlastně randění se sociálně demokratickým politikem Petrem Bendou. Herečka tak fandovství jedné politické straně přeměnila na skutečný oddaný vztah! Kdyby tak věděla, jaká neuctivá videa o ní v této souvislosti kolují na internetu ...


Je tohle žlučníkový záchvat?

Žlučníkový záchvat může vyústit v zánět, který napomáhá destrukci stěny žlučníku. Žlučníkový zánět bývá zpravidla provázen teplotou, třesavkou, někdy i nažloutlými spojivkami. Největším příznakem je silná bolest břicha.

Náš názor: Nechtěli bychom vidět Katku s nažloutlými spojivkami, stačí nám její nažlouté vlasy!

Fandím
28 fanoušků
Nesnáším
4 antifanoušci
Celebrity:
Kateřina Brožová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, herečky, České celebrity, české zpěvačky, youtube, české herečky, youtube video, youtube com, Aha!, deník Aha!, fotogalerie, zlatokopky, české zlatokopky, Kateřina Brožová sexy, Kateřina Brožová fotky, Kateřina Brožová photos, Kateřina Brožová video, žlučníkový záchvat, žlučník
TOPlist