Kate Winslet se nečekaně vdala! Potřetí a tajně!

27.12.2012

Britská herečka a hvězda velkofilmu Titanic se provdala za o dva roky mladšího miliardáře! Kate Winslet (37) a Ned Rocknroll (35) si řekli ANO během tajného obřadu, který se uskutečnil již začátkem prosince 2012 v New Yorku!

Kate Winslet
Zdroj: Profimedia.cz


Kate Winslet (37), která s úspěšným a bohatým mužem randí teprve od léta roku 2011, se s ním zasnoubila údajně už v létě. Herečka si přála skromný a neveřejný sňatek a to se jí také splnilo. Obřadu se zúčastnili pouze nejbližší přátelé a rodinní příslušníci, včetně jejích dvou dětí.

Čtěte také

Sňatku byl prý přítomen i herec a její kolega z filmu Titanic Leonardo DiCaprio. Ned Rocknroll (to je ale divné příjmení, co?) je synovcem miliardáře Richarda Bransona, který je považován za čtvrtého nejbohatšího muže Velké Británie.

Kate Winslet se se třetím manželem seznámila trošku bizarním způsobem - v létě roku 2011 byla hostem ve vile jeho strýce v Karibiku. Když pak v domě vypukl požár, herečka zachránila před jistou smrtí jeho devadesátiletou matku, čímž si u Neda získala zaslouženou pozornost!

Čtěte také


Držitelka Oscara i ceny Emmy a dvojnásobná nositelka cen BFTA a Zlatého glóbu byla v minulosti už dvakrát vdaná. Jejím prvním mužem byl v letech 1998 až 2001 britský režisér James Threapleton a druhým manželem v letech 2003 až 2010 oscarový režisér Sam Mendes.

Fandím
7 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Kate Winslet

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, Zahraniční celebrity, britské celebrity, zahraniční herečky, britské herečky, svatba celebrit, miliardáři, Kate Winslet fotky, zahraniční miliardáři, kate winslet milenec, sňatek celebrit, britští miliardáři, Kate Winslet foto, Kate Winslet přítel, Kate Winslet miliardář, Kate Winslet tajná svatba, Kate Winslet tajný sňatek, Kate Winslet třetí sňatek, Kate Winslet třetí svatba, Ned Rocknroll svatba
TOPlist