Kate Winslet a Sam Mendes: Rozchod!

16.03.2010

Hvězda Titaniku se rozešla s manželem. Britská herečka Kate Winslet (35) a její manžel, americko-britský režisér Sam Mendes (45), se rozešli.

Rozchod byl podle jejich právních zástupců přátelský a o svoje děti se v budoucnosti plánují starat společně.
Manželé pouze požádali média, aby respektovali soukromí jejich rodiny.

Herečka a režisér se v tichosti vzali v Karibiku v roce 2003. Šlo už o druhé manželství Kate Winslet, kterému předcházel rozvod s filmovým režisérem Jimem Threapletonem po třech letech manželství. Dvojice má spolu šestiletého syna Joea a Winslet má z prvního manželství devítiletou dceru Miu.

Kate Winslet získala Oscara v kategorii Nejlepší ženský herecký výkon v hlavní roli za film Předčítač (2008). Herečka se stala světově známou v roce 1997 díky filmu Titanic, za nějž byla nominovaná na Oscara. Další nominace získala za role ve filmech Rozum a cit (1995), Iris (2001), Věčný svit neposkvrněné mysli (2004) či Jako malé děti (2006).

Její manžel Sam Mendes získal v roku 2000 Oscara za režii filmu Americká krása. Režíroval také snímky Cesta do zatracení (2002), Mariňák (2005) či Nouzový východ (2008). Za snímek Nouzový východ získala Kate Winslet v roce 2009 cenu Zlatý glóbus v kategorii Nejlepší ženský herecký výkon v dramatu.

Galerie k článku

Fandím
7 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Sam Mendes, Kate Winslet

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, Zahraniční celebrity, britské celebrity, zahraniční herečky, britské herečky, zahraniční režiséři, rozchod, režiséři, rozvod, britští režiséři, Kate Winslet fotky, Kate Winslet photos, Kate Winslet rozvod, Kate Winslet rozchod, Sam Mendes fotky, Sam Mendes photos, Sam Mendes rozvod, Sam Mendes rozchod, rozvod celebrit, rozchod celebrit
TOPlist