Kate Perry utrácela tisíce dolarů za striptérky

06.02.2014

Ne nadarmo zpívala Kate Perry, že políbila dívku a že se jí to zkrátka líbilo. Nejnověji se vydala do striptérského klubu a za svlékající se dívky prý utratila tisíce dolarů! Nutno ovšem poznamenat, že do klubu šla se svým přítelem Johnem Mayerem!

Katy Perry
Zdroj: Youtube

Ve Spojených státech se hrál SuperBowl, tedy finále basebalové ligy, což je pro Američany obrovská událost. Nasazují se nejdražší reklamy, na televizi se dívá a u toho jí a pije pivo prakticky každý…

Čtěte také

A poté se lidé rozcházejí oslavovat. A přesně takový program měla i Kate Perry se svým přítelem Johnem Mayerem. Oslavička se ovšem trochu zvrtla, protože Kate zamířila do striptérského klubu, kde to pořádně roztočila.

Čtěte také

Kate údajně doslova rozhazovala tisíce dolarů po striptérkách, které v klubu vystupovaly a poté si ještě objednala hned několik soukromých tanečků… To musela být panečku oslava!

Fandím
30 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Katy Perry, John Mayer

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Skandály,

Tagy:
americké celebrity, americké zpěvačky, amerika, striptérky, super bowl, americké striptérky, katy perry striptérky, striptérky v baru, Kate Perry striptýzový bar, Kate Perry lesbička, Kate Perry a dívky, Kate Perry přítel, bary, Kate Perry párty, Kate Perry opilá, Super Bowl amerika, nejlepší americké celebrity
TOPlist