Kate Moss a Milla Jovovich nahé v kalendáři Pirelli!

09.12.2011

Dvě světoznámé krásky se svlékly úplně donaha pro kalendář Pirellli 2012! Kate Moss (37) a Milla Jovovich (35) obnažily svá sexy těla pro VIP kalendář, který vyjde letos již po devětatřicáté.

Milla Jovovich
Zdroj: Pirelli

Kate Moss (37) a Milla Jovovich (35) se nesvlékaly poprvé (a doufejme, že ani naposledy), a tak pro ně nebyl problém ukázat po delší době nejen svá ňadra, ale také zbytek těla. Zároveň to pro obě dámy byla čest - objevit se v tomto legendárním kalendáři totiž patří k dobrému tónu ve vyšších vrstvách.

Snímky, které vznikly na ostrově Korsika, nafotil zkušený italský fotograf Mario Sorrenti. Letošní kalendář, který je bůhvíproč považován za "luxusní" (asi je vyroben na křídovém papíře), má tentokrát téma Mdloba: extáze ...

Kate Moss
Zdroj: Pirelli

Kalendář Pirelli, který je určen společenské elitě, významným zákazníkům či hlavám států, byl poprvé představen v roce 1964. Vychází každý rok, s výjimkou let 1975–1983, a také letos bude vydražen v internetové aukci. Výtěžky z aukce v ČR půjdou na nákup zdravotnické techniky pro léčení zhoubných onemocnění v Masarykově onkologickém ústavu.

Fandím
25 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Kate Moss, Milla Jovovich

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Nahé celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, herečky, Zahraniční celebrity, zahraniční modelky, britské celebrity, Kate Moss foto, britské modelky, zahraniční herečky, Kate Moss nahoře bez, britské herečky, Kate Moss sexy, Kate Moss kalendář, Kate Moss Pirelli, Milla Jovovich foto, Milla Jovovich nahoře bez, Milla Jovovich kalendář, Milla Jovovich Pirelli, Milla Jovovich sexy
TOPlist