Katarína Knechtová opět vystoupí v Praze - jako host Cranberries!

19.11.2012

Slovenská zpěvačka se objeví jako předskokan na koncertu slavné kapely v pátek 30. listopadu v TipSport Aréně! Katarína Knechtová (31) také vystoupí v hlavním městě během letošního podzimu už podruhé.

Katarína Knechtová
Zdroj: Petet Frolo

Katarína Knechtová (31) irské kapele Cranberries přeskakovala už v polovině října v Bratislavě. Pro oba koncerty si ji vybral organizátor i management rockové skupiny a že to byla dobrá volba, potvrdil bratislavský koncert.

Čtěte také

Zpěvačka podle ohlasů z médií totiž doslova rozpálila publikum skvělou show. Čeští diváci se mohou v TipSport Aréně těšit na čtyřicetiminutové vystoupení plné hitů z jejích alb Zodiak a Tajomstvá, ale i skladeb známých z hraní se skupinou Peha.

Zážitek hrát před Cranberries Katka popisuje nadšeně: „ Před koncertem jsem měla opravdu velkou trému. Vůbec jsem neuměla odhadnout, jak bude tak velká masa lidí reagovat. Byl to zvláštní pocit vystupovat před světovou hudební ikonou a ještě ke všemu skupinou, která mne provázela životem. To vzrušení bylo obrovské. O to víc se těším do Prahy, kde si to ještě jednou zopakuji.

Cranberries ovšem v Bratislavě málem nevystoupili, protože se s nimi Katarína Knechtová lehce srazila autem na parkovišti Dolores. To snad v Praze nehrozí - ale pro jistotu necháme oba interprety parkovat každého někde jinde!

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Katarína Knechtová

Interpreti:
Cranberries, The, Peha

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, slovenské celebrity, slovenské zpěvačky, Katarína Knechtová foto, Katarína Knechtová fotky, Katarína Knechtová sexy, Katarína Knechtová hudba, Katarína Knechtová Peha, Katarína Knechtová turné, Katarína Knechtová video, Katarína Knechtová videoklip, Katarína Knechtová koncert, Katarína Knechtová Praha, Katarína Knechtová předskokan, Katarína Knechtová Cranberries
TOPlist