Karolína Kurková měla předčasnou menopauzu! Už ve 24 letech!

10.02.2012

Modelka se přiznala, že si před třemi lety prošla martyriem nepříjemné nemoci! Karolína Kurková (27) kvůli této chorobě prožívala to samé, co prožívá žena při menopauze, a málem přišla o práci i o možnost mít děti!

Karolína Kurková
Zdroj: David Shankbone, wikipedia.org

Karolína Kurková (27) měla před třemi lety problémy se štítnou žlázou, v jehož důsledku strašně ztloustla - přibrala neskutečných čtrnáct kilogramů. To však nebylo všechno! Modelka začala mít podobné psychické i fyzické stavy jako při menopauze - tedy neustálé záchvaty paniky, nervozity a hysterie doprovázené bolestmi.

Modelka se bála, že v případě otěhotnění přijde o dítě. Snížená činnost štítné žlázy totiž zvyšuje riziko potratu. A kdo by chtěl tlustou a psychicky labilní modelku po potratu?

Čtěte také


Děčínská rodačka naštěstí díky včasnému zásahu lékařů nemoc porazila. Odborníci naznali, že kráska prostě jen prošla dočasnou menopauzou, která však neměla vliv na její plodnost.

Nakonec v roce 2009 porodila Karolína Kurková zdravého syna Tobina Jacka, vzápětí nato shodila přebytečné kilogramy a triumfálně se vrátila do světa modelingu. A drží se tam dodnes!

Fandím
4 fanoušci
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Karolína Kurková

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, krásky, České celebrity, topmodelky, Karolína Kurková fotky, české krásky, Karolína Kurková foto, Karolína Kurková sexy, Karolína Kurková menopauza, Karolína Kurková předčasná menopauza, Karolína Kurková strach, Karolína Kurková stárnutí, Karolína Kurková nemoc, Karolína Kurková choroba, světové topmodelky, Karolína Kurková štítná žláza
TOPlist