Karolína Kurková fandí kojení a nebojí se to ukázat!

02.02.2016

Před pár měsíci se narodil topmodelce Karolině Kurkové (31) druhý synek. A kdo by si myslel, že ho Karolína odstaví, starat se o něj bude chůva a bude ho krmit umělým mlékem, pěkně by se spletl!

Karolína Kurková
Zdroj: Facebook

Kdepak, Karolína fandí kojení, což je fajn, protože tak pro svého maličkého dělá to nejlepší. A to i když je kojení časově náročné na to, že musí být maličký neustále se svou maminkou.

Na Instagram nahrála fotografii (mimochodem pěkně cudnou, na které není skoro nic vidět), na které krmí svého synka a vyjádřila, co si o kojení myslí: „Děkuji, že mohu kojit! Příroda vše vymyslela dlouho před tím, než my a myslím, že není lepší volby, než je mateřské mléko! Je to jednoduchý proces, ale všem dodávám odvahu, aby ho nevzdávali“ Dále pak vyzývá ostatní ženy, aby nahrály fotky, jak právě ony kojí.

 

Fandím
4 fanoušci
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Karolína Kurková

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
ceske modelky, české krásky, fotky modelek, krásné české modelky, děti celebrit, modelky Česko, Karolína Kurková Instagram, Karolína Kurková facebook, Karolina Kurková dítě, Karolina Kurková syn, Karolina Kurková rodina, Karolina Kurková druhý syn, Karolina Kurková kojení, Karolina Kurková kojí, Karolina Kurková modelka
TOPlist