Karen McDougal - žhavé fotky

28.04.2010

Americká modelka a herečka Karen McDougal pózuje v luxusním spodním prádle.

Karen se narodila v roce 1971 ve městě Gary, v Indianě. V jejích žilách koluje krev indiánů Cherokee. Jako mladá se živila jako instruktorka plavání, a také vypomáhala v mateřské školce.

V roce 1997 však nafotila nahé fotky pro časopis Playboy a její život nabral úplně jiný směr. Během krátké chvilky si získala spousty fanoušků, kteří obdivovali její krásu. V roce 1997 se stala Playmate prosince, o rok později už Playmate celého roku. V roce 2001 si ji lidé zvolili jako druhou nejkrásnější dívku Playboye 90. let.

Karen účinkovala v různých reklamách, nafotila sexy fotky i pro jiné časopisy. Ráda cvičila fitness a spolupracovala tak také s některými magazíny o zdravém životním stylu. Karen se snaží chránit si svůj osobní život před bulvárem, ale v roce 2007 přišli paparazzi s informací, že má Karen McDougal románek s hollywoodskou hvězdou, hercem Brucem Willisem.

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Karen McDougal

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, fotky, herečky, americké herečky, krásky, Zahraniční celebrity, nahé modelky, nahé fotky, zahraniční modelky, fotky celebrit, celebrity foto, Nahé celebrity, sexy fotky, americké celebrity, celebrity photo, fotomodelky, Karen McDougal Playmate 1998, Karen McDougal fotky, Karen McDougal pics, Karen McDougal sexy fotky, Karen McDougal nahé fotky, Karen McDougal nude pics, Karen McDougal sexy pics, Karen McDougal ve spodním prádle, Karen McDougal in lingerie, Karen McDougal sexy galerie
TOPlist