Karel Gott byl okraden o několik miliónů korun!

25.01.2013

Slavný zpěvák se nechal napálit jedním ze svých obchodních partněrů a přišel o slušnou částku peněz! Karel Gott (73) tak podle médií díky naivitě a důvěře vůči panu Zdeňkovi K. pozbyl skoro devět miliónů korun!

Karel Gott
Zdroj: TV Markíza

Karel Gott (73) si nechal nakukat, že pan Zdeněk K. se stal po zmizení Jana Moťovského výhradním majitelem práv na Gottland (což není země na severu Evropy, ale jakési muzeum Karla Gotta) a tím pádem i na vše, co se týká obchodních aktivit spojených s jménem zpěváka.

Čtěte také

V celém případu hrály důležitou roli voňavky značky Gott, z jejichž prodeje měl Karel Gott dostávat provizi 150 korun za jednu. A je vcelku jasné, k čemu došlo - pan Zdeněk K. si všechno nechal pro sebe a na zpěváka se vykašlal!

Zpěvák s podvodníkem ukončil spolupráci v okamžiku, kdy zjistil, že ho tenhle vejlupek okrádá. Jenže to už bylo pozdě a Mistr tak přišel o 8,7 miliónů korun! A to byly jen blbý voňavky! Co teprve trenky značky Gott? :-)

Fandím
38 fanoušků
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Karel Gott

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, zpěváci, čeští zpěváci, karel gott fotky, karel gott foto, okradené celebrity, Karel Gott Zlatý slavík, Karel Gott obchodní partner, Karel Gott okradený, Karel Gott zklamání, Karel Gott znechucení, Karel Gott okradení, Karel Gott soud, Karel Gott milióny
TOPlist