Karel Gott absolutním vítězem TýTý!

28.03.2010

Zpěvačkou roku je překvapivě Lucie Vondráčková! Výsledky celotelevizní ankety o nejoblíbenější osobnosti televizní obrazovky TýTý byly včera vyhlášeny v pražském vinohradském divadle.

V kategorii Zpěvák se nekonalo opět žádné překvapení a kulhající Karel Gott, který původně neměl přijít, přišel a opět vyhrál. Stal se dokonce absolutním vítězem. Jen Lucie Bílá byla překvapivě převálcována Lucií Vondráčkovou. Herecké kategorie vyhrál tandem ze seriálu Ulice Hana Maciuchová a Rudolf Hrušínský.

Čtěte více: TýTý: Banášová přijede v lamborghini, Gott zůstane v nemocnici!

Večer moderoval Karel Šíp a soudě podle prvních mediálních ohlasů zřejmě úspěšně, a to i přes technické problémy na začátku. Moderátor sám obdržel vlastně dvě ceny - jako Osobnost televizní zábavy a také za jeho vlastní pořad Všechnopárty. Při předávání ceny v kategorii Zpěvačka roku si neodpustil Karel Šíp vtip na účet jedné nominované, protože jak známo, loni byla Iveta Bartošová a její manžel Jiří Pomeje obviňováni, že skoupili sim karty, ze kterých naposílali tisíce hlasů. Šíp řekl: Málem jsem se popral o poslední sim kartu s Jirkou Pomeje!

Osobností televizního zpravodajství byl vyhlášen Karel Voříšek z TV Nova, zatímoc Václav Moravec z ČT získal hattrick, třetí cenu za sebou v kategorii Osobnost televizní publicistiky. Do Dvorany sláy byl uveden legendární Karel Čáslavský, jež je známý jako poradce z pořadu Videostop a také jako moderátor Hledání ztraceného času.

Během večera vystoupila kapela Support Lesbiens a také sám objev roku a vítěz Česko Slovenské Superstar Martin Chodúr.

VÍTĚZOVÉ ANKETY TÝTÝ
Osobnost televizního zpravodajství – Karel Voříšek
Osobnost televizní publicistiky – Václav Moravec
ZpěvačkaLucie Vondráčková
ZpěvákKarel Gott
Osobnost televizní zábavy – Karel Šíp
Herečka – Hana Maciuchová
Herec – Rudolf Hrušínský
Pořad roku – Všechnopárty
Seriál roku – Vyprávěj
Objev roku - Martin Chodúr
Absolutní vítěz - Karel Gott
Dvorana slávy - Karel Čáslavský

Fandím
45 fanoušků
Nesnáším
5 antifanoušků
Celebrity:
Karel Šíp, Václav Moravec, Karel Gott, Jiří Pomeje, Hana Maciuchová, Lucie Vondráčková, Lucie Bílá, Martin Chodúr

Filmy:
Ulice, Vyprávěj, Všechnopárty

Interpreti:
Support Lesbiens

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, České celebrity, české zpěvačky, zpěváci, moderátorky, seriály, herci, Česká Televize, čeští zpěváci, moderátoři, čeští herci, čeští moderátoři, zpěvák Gott, TV Nova, karel gott fotky, anketa, bolesti, TýTý, anketa týtý, vinohradské divadlo, karel šíp fotky, pořady
TOPlist