Karel Gillan ztvární ve čtvrtých Avengers Nebulu, dceru hlavního záporáka!

18.01.2018

Květnová premiéra třetího filmu o Avengers s podtitulem Infinity War se kvapem blíží. Spousta herců už ale dokončuje natáčení svých rolí pro čtvrté pokračování, které má vyjít o rok později, tedy v květnu 2019.

Své části natáčení čtvrtého dílu už dokončili Chris Hemsworth (34) v roli Thora, Jeremy Renner (47) jako Hawkeye, Scarlet Johansson (33) v roli Black Widow a Elizabeth Olsen (28) se svou Scarlet Witch. Posledním, kdo zatím natáčení ukončil, je Karel Gillan (30).

Tato skotská herečka, kterou proslavil seriál Pán času/Doctor Who, si v Avengers zahraje Nebulu. Ta se ve světě MCU (Marvel Cinematic Universe) poprvé představila v prvním díle Strážců galaxie a zahrála si i ve druhém, kde dostala mnohem větší roli.

Karel Gillan

Pro příběh čtvrtých Avengers bude Nebula s největší pravděpodobností také stěžejní postavou, jelikož spolu se svou sestrou Gamorou (Zoe Saldana) jsou dcerami hlavního záporáka Thanose, kterého hraje Josh Brolin (49).

Čtvrtý díl Avengers má uzavřít současnou fázi Marvel filmů a dá se předpokládat, že to s mnoha oblíbenými hrdiny nedopadne úplně dobře. Ti, kdo přežijí letošní Infinity War se totiž nemusí dožít konce čtvrtého pokračování.

Josh Brolin
Zdroj: Youtube

Jaký to bude mít vliv na další Marvel filmy zatím nikdo neví. Je ale důležité mít na paměti, že smrt v komiksovém světě není zdaleka tak vážná věc, jak se může na první pohled zdát.

Navíc nedávný nákup práv na sérii X-men otevírá Marvelu a Disney nové možnosti, takže se zatím není čeho bát. 

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Josh Brolin, Karel Gillan

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
skotské celebrity, komiksy, marvel, Marvel filmy, Avengers Infinity War, komiksové postavy, Avengers, Nebula, potava Nebula, čtvrtý díl Avengers, skotské herečky, Karel Gillan filmy, Karel Gillan Nebula, postavy Avengers
TOPlist