Kapela Tata Bojs bude natáčet klip ve Znojmě!

19.09.2013

Známá česká skupina bude hlavním hostem na 10. narozeninách průkopníka outletů v České republice! Město Znojmo a Freeport Hatě se promění v chrám zábavy již v sobotu 21. září od 18.00 hodin a Tata Bojs toho využije k natočení nového klipu!

tata
Foto: Jakub Jandík

Zahájení programu oslav se odehraje ve Znojmě, kde vystoupí živě kapela Tata Bojs, která zde současně natočí svůj nový klip, jehož součástí se můžete stát i vy. Partner akce, příspěvková organizace Znojemská beseda, která se stará o kulturní aktivity města, pro tuto příležitost vyhradila atraktivní plochu na náměstí. Pro návštěvníky je vstup zcela zdarma.

Na Horním náměstí ve Znojmě bude k vidění efektní a stále oblíbenější videomapping, audiovizuální umění, které vás ve vteřině přenese do jiného času a prostoru a boří hranice mezi skutečností a realitou. Celým večerem ve znamení oslav deseti let Freeportu návštěvníky provedou oblíbení moderátoři a o hudební zábavu se postarají energičtí DJ’s.

Program se následně přesune přímo do Freeportu, kde je pro milovníky značkové módy připraven Late Night Shopping. Chybět nebude občerstvení, hudba a řada dalších doprovodných akcí.  Dostat se do Freeportu lze po vlastní ose, ale také speciálními autobusy vybavenými zdarma ze Znojma.

Celebrity:
Milan Cais

Interpreti:
Tata Bojs

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
Celebrity, zpěváci, čeští zpěváci, hudebníci, čeští hudebníci, muzikanti, čeští muzikanti, Tata Bojs album, Tata Bojs deska, Tata Bojs video, Tata Bojs videoklip, Tata Bojs hudba, Tata Bojs Znojmo, Tata Bojs natáčení klipu, Tata Bojs vystoupení, Tata Bojs koncert, Tata Bojs narozeniny
TOPlist