Kapela Rammstein přijede v rámci turné do Prahy!

20.06.2011

Populární německá skupina Rammstein se na podzim vydá na turné, které má připomenout její největší hity. V rámci turné s názvem "Made in Germany 1995-2011" vystoupí 12. listopadu 2011 v pražské O2 areně.


Rammstein
Foto: KinkESizemore, wikipedia.org

Kapela Rammstein zahájí turné 6. listopadu v Bratislavě na zimním stadióně Ondreje Nepely. Listopadová a prosincová část turné má celkem sedmnáct zastávek a němečtí hudebníci během něj navštíví ještě Maďarsko, Polsko, Rakousko, Francii, Lucembursko a Švýcarsko. Nejvíce koncertů samozřejmě odehrají na domácí půdě.

Rammstein koncertovali v České republice naposledy v březnu 2010 v Ostravě a v listopadu roku 2009 hráli v Praze. Do hlavního města se tak vracejí přesně po dvou letech.Kapela slibuje zcela novou vizuální show a koncertní program plný nejslavnějších hitů. Rammstein plánuje vydat současně s turné speciální výběrové CD a DVD, které bude také obsahovat dvacet největších hitů a jednu novou skladbu.

Rammstein je považován za představitele heavy metalu, Neue Deutsche Härte a industrial metalu s prvky elektronické hudby. Kapela vznikla v lednu 1994 a členové skupiny pocházejí z bývalé NDR. Většina textů skupiny je v němčině, ale na posledních třech albech najdeme i písně zpívané v jiných jazycích (angličtina, francouzština, ruština, španělština). Češtinu zatím nezkusili ...

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Till Lindemann

Interpreti:
Rammstein

Kategorie:
Hudba, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, youtube, německé celebrity, youtube video, O2 Arena, youtube com, hudební skupiny, hudebníci, zahraniční hudebníci, muzikanti, zahraniční muzikanti, německé kapely, Rammstein foto, Rammstein photo, Rammstein video, Rammstein turné, Rammstein Praha, Rammstein Prag, Rammstein best of, Rammstein Německo, Rammstein videoklip, Rammstein koncert, Rammstein pražský koncert, Rammstein O2 Arena, němečtí hudebníci, německé muzikanti, Richard Z. Kruspe, Paul H. Landers, Oliver "Ollie" Riedel, Christoph "Doom" Schneider, Christian "Flake" Lorenz, Made In Germany 1995 - 2011
TOPlist