Kapela Pearl Jam vydá na podzim svou desátou desku!

15.07.2013

Americká rocková skupina vypustí v říjnu tohoto roku mezi své fanoušky nové album Lightning Bolt! Už teď si ale můžeme poslechnout první singl z připravované desky, který se nazývá Mind Your Manners.

pearl
Pearl Jam
Foto: Sony BMG

Kapela Pearl Jam, která patří mezi nejvýznamnější formace devadesátých let, hodlá na své desáté desce navázat na svůj poslední titul Backspacer, který vyšel v roce 2009. O zvuk se má postarat dlouhodobý spolupracovník kapely Brendan O’Brien.

Čtěte také

Členové skupiny už oznámili první koncertní data, která k albu chystají. Evropští fanoušci nyní napjatě čekají, kdy se na "guestlistu" objeví i velká evropská města.Kapela Pearl Jam, která byla založena v roce 1990, je úzce spojena s hnutím grunge a spolu s kapelami Nirvana, Soundgarden a Alice in Chains patří mezi jeho hlavní představitele.

Ačkoliv se desky této skupiny již dlouho neprodávají tak masově jako v 90. letech, i v současné době má kapela stále velmi početnou základnu příznivců. V červenci 2012 koncertovali Pearl Jam také v Praze. 

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Eddie Vedder

Interpreti:
Pearl Jam

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, youtube.com, youtube, americké celebrity, youtube video, Pearl Jam video, hudebníci, američtí hudebníci, zahraniční hudebníci, muzikanti, američtí muzikanti, zahraniční muzikanti, Pearl Jam foto, Pearl Jam fotky, Pearl Jam klip, Pearl Jam videoklip, Pearl Jam hudba, Pearl Jam koncert, Pearl Jam turné, Pearl Jam Lightning Bolt, Pearl Jam nová deska, Pearl Jam nové album
TOPlist