Kapela Nightwish přijede do Česka se svou novou zpěvačkou!

22.05.2013

Finsko-švédská formace se u nás objeví 27. července 2013 v rámci 21. ročníku hudebního festivalu Benátská noc! Nightwish tak českým divákům úplně poprvé představí jejich novou zpěvačkou Floor Jansen.

nightwish
Nightwish
Foto: nightwish.com

Nightwish, kteří u nás koncertovali naposledy v dubnu 2012, v těchto dnech balí nástroje a chystají se do Japonska, kde odehrají čtyři koncerty – jeden v Osace, další v Nagoye, následně dva večery po sobě zahrají v Tokiu.

Sympatická zpěvačka Floor Jansen naskočila do pořádně rozjetého vlaku s názvem „Imaginaerum World Tour“ první říjnový den loňského roku v Seattlu a stala se pevnou součástí metalové kapely!

První a jediná show v České republice skupiny Nightwish s novou zpěvačkou je potvrzena na sobotu 27. července na festivalu Benátská noc u Liberce. Máme se tedy na co těšit!

Kapela Nightwish nebude jediným tahákem festivalu - za zmínku určitě stojí exkluzivní koncert Mira Žbirky s Moravskou filharmonií Olomouc, kterým slavnostně zahájí ve čtvrtek večer letošní 21. ročník celé přehlídky.

Interpreti:
Nightwish

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
Celebrity, hudební skupiny, hudebníci, hudební kapely, finské celebrity, metalové kapely, Nightwish hudba, Nightwish video, Nightwish klip, Nightwish videoklip, Nightwish koncert, Nightwish metal, finští hudebníci, finské kapely, Nightwish foto, Nightwish fotky, Nightwish Bneátská noc
TOPlist