Kapela L.A. servíruje nový klip na singl Praha s Ostravou!

04.12.2013

Plzeňská skupin představila videoklip, jehož děj se odehrává v tematickém prostředí vlakového nádraží! Videoklip na novinku Praha s Ostravou vznikl pod dohledem režisérky Venduly Bradáčové.

la
Foto: Promo
 

Klipem Praha s Ostravou se L.A. snaží navázat na úspěch singlů „Jsi“ a „Chráněná krajinná oblast“, s kterými opakovaně vyhráli několik televizních hitparád. Stejně jako u předchozí tvorby stojí za zvukovou podobou této novinky producent Boris Carloff.

Tématem písně je především vztahové odloučení a vzdálenost mezi lidmi, což se snaží rozvíjet i samotný klip. Příběh se odehrává na pomyslné cestě mezi městy z názvu písně. Natáčení probíhalo na přelomu října a listopadu v prostorech opuštěného nádraží Moving Station v Plzni, odkud kapela pochází.

 

„Trochu odvážná, zajímavá, chytrá, ale srozumitelná, dobře vypadající a vybočující z hlavního proudu. Taková je kapela L.A. a stejný je i klip k jejich songu Praha s Ostravou,“ hodnotí kapelu a zároveň své aktuální dílo režisérka Vendula Bradáčová.

Čtěte také

Odlišit se od zbytku tuzemské scény pomáhá kapele mimo jiné i kolekce oblečení od módní návrhářky Evy Brzákové. Tuto image, kterou se L.A. v klipu prezentují, by měly brzy doplňovat taky další vizuální prvky včetně nových koncertních projekcí.

Jako první mohli vidět nový klip Praha s Ostravou diváci hudební televize Mixér, kde se od 29. listopadu vysílal v exkluzivní premiéře. Přesně o týden později se L.A. chystají uvést klip osobně v přímém přenosu na TV Óčko. 

Interpreti:
L.A.

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, zpěváci, kapely, čeští zpěváci, hudebníci, čeští hudebníci, české kapely, L.A. foto, L.A. fotky, L.A. Praha s Ostravou, L.A. video, L.A. klip, L.A. videoklip, L.A. nový singl, L.A. hudba, L.A. křest klipu
TOPlist