Kapela J.A.R. vydá začátkem září nové studiové album!

09.08.2011

Česká funky legenda J.A.R. vydá 1. září 2011 desku s názvem Dlouhohrající děcka! Kapela, která byla založena už v roce 1989, poslední řadové album vyslala na veřejnost před pěti lety - v roce 2006.


Obal nové desky Dlouhohrající děcka
Foto: Sony Music

V produkci Romana Holého nyní vzniklo jedenáct nových písní s texty Oto Klempíře, Daniela Bárty a Michaela Viktoříka. O aranžmá dechových nástrojů se postaral Filip Jelínek a o mastering desky Ecson Waldes. Obal alba je dílem Vladimíra 518 a Tomáše Třeštíka. Mezi hosty na albu fanoušci najdou Matěje Rupperta, Terezu Černochovou nebo Jamese Colea. Specialitou bude ovšem také účast sportovního komentátora Jaromíra Bosáka.Na tracklistu najdeme opět songy s typicky úchylnými ironickými názvy jako Zlejch starejch dědků je plnej svět, S Hamasem, Optimistický toxikoman, Vývoj hňupa, Pokora Hitlera a Generál Lauda. Také názvy jednotlivých alb skupiny svědčí o jejich svérázném smyslu pro humor - Frtka (1992), Mydli to! (1994), Mein Kampfunk (1997), Homo Fonkianz (1999), Nervák (2002) a Armáda Špásu (2006).

J.A.R. během srpna odehrají ještě několik koncertů - na O2 Festivalu v Panenském Týnci, Bernardfestu v Humpolci a na trutnovském Open Air Festivalu (21. 8. 2011).

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Michael Viktořík, Roman Holý, Jaromír Bosák, Dan Bárta

Interpreti:
J.A.R., Funky

Kategorie:
Hudba, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, youtube, zpěváci, Rap, youtube video, youtube com, čeští zpěváci, hudební skupiny, hudebníci, čeští hudebníci, české kapely, muzikanti, čeští muzikanti, české skupiny, Jednotka Akademického Rapu, Oto Klempíř, Mirek Chyška, Pavel Bady Zbořil, Robert Balzar, Filip Jelínek, Radka Kaspar, František Kop, J.A.R. music, J.A.R. hudba, J.A.R. deska, J.A.R. album, J.A.R. nová deska, J.A.R. nové album, Dlouhohrající děcka, Frtka, J.A.R. funky, J.A.R. rap
TOPlist