Kapela Goose chystá warm-up v pražském klubu Roxy!

11.02.2013

Belgická dance – rocková kapela vystoupí 2. března jako speciální předskokan Open Air Festivalu! První živé vystoupení skupiny Goose v České republice se konalo právě na Open Air Festivalu v Panenském Týnci v roce 2011 a patřilo ke špičce hudební produkce.

goose
Goose
Foto: Boy Kortekaas

Kapela Goose patří k nejznámějším “kontinentálním” dance-rockovým kapelám, jejich hudbu si oblíbili nejen evropští fanoušci, ale také producenti velkých herních hitů, filmových spotů i televizních seriálů. Tato čtyřčlenná kapela začala společně zkoušet v roce 2000.

Skupina ve složení Mickael Karkousse, Dave Martijn, Tom Coghe a Bert Libeert se postupně propracovala až k debutové desce “Bring It On”, která vyšla v roce 2006. Následovala alba Synrise z roku 2010 a aktuální Control Control Control z roku 2012.

Třicetiprocentní slevu na Open Air Festival 2013 může získat každý, kdo si schová lístek z březnového koncertu Goose. Stačí se pak kdykoli v době od 6. března přihlásit na webových stránkách festivalu a při nákupu vstupenky online zadat jako slevový kód 16 místné číslo z lístku.

Vstupenky na pražský koncert kapely Goose, který se bude konat v sobotu 2. března 2013, jsou k dispozici v předprodejní síti Ticketpro a v klubu Roxy za 490 korun.

Interpreti:
Goose

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Belgické celebrity, hudebníci, zahraniční hudebníci, zahraniční kapely, zahraniční muzikanti, belgické kapely, Goose foto, Goose fotky, Goose video, Goose klip, Goose videoklip, belgičtí hudebníci, belgičtí muzikanti, Goose Praha, Goose warm-up, Goose Roxy, Goose Česká republika, Goose hudba
TOPlist