Kapela Evelynne pracuje na novém singlu s Borisem Carloffem!

23.07.2013

Parta hudebníků před časem vystoupila z anonymity a jejich novou tvář jim pomáhá objevovat známý umělec! Ohlasy na podiích festivalů a získávání kreditu u odborné veřejnosti potvrzují, že se Evelynne vydala správnou cestou.

evelyne
Kapela Evelynne ve studiu!
Foto: Promo

Nový singl, který v těchto dnech vzniká ve spolupráci s vyhledávaným producentem Borisem Carloffem, bude velká jízda. Kapela připravuje nový materiál na desku, která rozdá již brzy při svých zastávkách v rámci oblíbené tradiční outdoorové akce.

Čtěte také

Evelynne zjevně dostali ty správné karty a poté, co se singlem D.N.A., zaujali v Českém YouTube Festu a dostali se do první pětky finalistů, se spojili s uznávaným producentem, který za své počiny sbírá jedno ocenění za druhým.

"Děláme všechno možné pro to, aby se do nového singlu přenesla energie, která jde z Evelynne při samotných koncertech naživo. Snažíme se o skvělý zvuk a zapamatovatelné melodie v alternativním hávu,“ doplňuje na konto singlu producent Boris Carloff. Novou "hitovku" uslyšíte už za pár na hudebním kanále YouTube.

Celebrity:
Boris Carloff

Interpreti:
evelynne

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, zpěváci, hudební klipy, kapely, čeští zpěváci, hudební skupiny, hudebníci, čeští hudebníci, české kapely, muzikanti, čeští muzikanti, Evelynne koncert, Evelynne Anonymity, Evelynne kapela, Evelynne foto, Evelynne promo, Evelynne fotky, Evelynne video, Evelynne klip, Evelynne videoklip, Evelynne debutové album, Evelynne debutová deska
TOPlist