Kapela Evelynne finišuje album s Borisem Carloffem a rozdává kytary!

26.11.2013

Finalisté Českého YouTube festu dokončují pod dohledem oceňovaného producenta svůj nový počin! Po debutu Anonymity přichází Evelynne s albem Identity a útočí na české kluby v rámci stejnojmenného tour, které nebude ledajaké. Budou se totiž rozdávat i kytary!

evelynne
Foto: Promo

Pětice muzikantů se rozhodla rozdávat radost! Ve spolupráci se společností Stagg darují Evelynne v šesti dětských domovech v rámci prosincové šňůry kytary s podpisy skvělých českých muzikantů, mezi kterými nebude chybět ani „božský“ Karel Gott, Ben Cristovao, Marka Rybin, Joe Karafiát, David Koller, PSH, Mandrage a další. Děti si vychutnají i zážitek z koncertního podia a stanou se kmotry desky.

Čtěte také

„Chceme i dětem v dětských domovech ukázat, že člověk, který si jde za svým cílem, tak toho dosáhne. Je důležité nepřestat věřit, tvrdě makat a nikdy to nevzdat. Třeba tak pomůžeme splnění snu nějakého mladého nadějného muzikanta,“ přibližuje zastávky v dětských domovech lídr kapely Eddie.

Evelynne na sebe a nové album strhli pozornost už na t-music Back to School, kde představili první ochutnávku a ukázali, že párty drží pevně ve svých rukou. Nečekejte tedy žádné klišé a jednolitou linku melodie, nové album bude velmi pestré, plné energie, okořeněné skvělým zvukem.

Čtěte také

Pražského křtu, který proběhne 3. prosince ve Futuru, se spolu s Borisem Carloffem zúčastní i Marka Rybin ze Skyline, která na albu hostovala.

„U Evelynne se nám povedlo, že se našel směr, který jim sedí a je daleko více elektronický a s větším drivem, než zněla kapela předtím...,“ doplňuje na konto desky producent Boris Carloff, který objevil novou tvář kapely.

Celebrity:
Boris Carloff

Interpreti:
evelynne

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, zpěváci, hudební klipy, kapely, čeští zpěváci, hudební skupiny, hudebníci, čeští hudebníci, české kapely, muzikanti, čeští muzikanti, Evelynne koncert, Evelynne Anonymity, Evelynne kapela, Evelynne foto, Evelynne promo, Evelynne fotky, Evelynne video, Evelynne klip, Evelynne videoklip, Evelynne debutové album, Evelynne debutová deska
TOPlist