Kapela Doga oslaví 25 let na scéně čtrnácti koncerty!

11.04.2013

Od konce března do začátku letních prázdnin odehraje legendární rocková formace několik koncertů napříč republikou! Doga se na turné potká s kapelou Skid Row a hosty na jejich turné budou též skupiny Konflikt a Traktor. Kapela zároveň plánuje vydat DVD a CD ke svým 25. narozeninám pod názvem 25 let Rock ‚n‘ Rollu!

doga
Foto: Promo

Parta starých pekelných machrů, ze kterých jde strach, a rozhodně nejsou příkladem pro mládež. To je severomoravská kapela Doga. Letos slaví 25 let, což je věk, kdy jsou chlapi v plné síle. Ačkoliv jsou ale členové kapely na první pohled už větrem pořádně ošlehaní čtyřicátníci, jakmile vlétnou na pódium, roztřískají na hadry mnohem mladší rockové harcovníky.

Co by se také dalo čekat od týpků, jejichž lídr si zalepuje bradavky, a kteří točili hudební videa s pornoherečkou a nahota ve videoklipech jim rozhodně nevadí. A k tomu alkohol, metla lidstva, také málem jeden čas kapelu téměř rozbila. Nakonec proto odešel basák Pepa Šiko, kterého alkohol stál život. Před několika lety ho nahradil zase Pepa, tedy Pepsi.



Jako „25 let chlastu“ nálepkují svou kariéru členové Dogy, výstřední miláček modelek, hereček a zpěvaček Izzi, extravagantní bicman Mrňus, snad jediný slušňák (ač s velkou rezervou) Lumos a za tlusté struny tahající ranař a vládce pražského podsvětí Pepsi.

Za nálepku chlastounů se všichni do jednoho nijak nestydí a sčítají škody bouřlivého rock´n´rollového života - rozbitá auta, polámaná motorkářská těla pod koly náklaďáků či výtržnosti při zastavení dopravy na Nuseláku. Je toho hodně, ale chlapci to dokonce s čistým trestním rejstříkem ve zdraví přežili. Ruku na srdce - každý potřebuje upustit ventil a na to funguje jen jediný nástroj – Doga.

Celebrity:
Roman Izaiáš

Interpreti:
Doga

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, zpěváci, čeští zpěváci, hudební skupiny, hudebníci, čeští hudebníci, hudební kapely, české kapely, muzikanti, čeští muzikanti, Doga foto, Doga video, Doga 25 let, Doga videoklip, Doga oslava narozeniny, Doga kapela, Doga hudba, Doga fotky, Doga klip, Doga turné
TOPlist