Kapela Crossband vypouští do éteru nový videoklip!

21.05.2012

Nový klip české multižánrové kapely Crossband k singlu Sněží z polštářů je na světě! Členové skupiny natočili puberťácky rozjívený videoklip, v němž se objevují nejen sněhové vločky, ale také vnadný dekolt jedné vyzývavé blondýny!

cross
Momentka z natáčení videoklipu
Foto: crossband.cz

Crossband v roce 2005 pokřtila v pražském Rock café svou první nahrávku s názvem „První nástřel". Jednalo se však jen o maxisingl s pěti písněmi. Na přelomu let 2006/2007 pak vyšla první oficiální deska nazvané Auditorium, na níž se objevilo dvanáct skladeb, mezi jinými například Nostradamus či Myš.

Koncem roku 2008 pak představuje kapela v pražském Futuru a Kulturním domě Nymburk své druhé oficiální album, příznačně pojmenované "Cajk", které se dostává do ditribuce v roce 2009.

Natáčení nového videoklipu probíhalo na konci dubna 2012 a již v polovině května se fanoušci mohli zúčastnit křtu klipu, které bylo součástí hudebního vystoupení v Klubu Kino v Lysé nad Labem.

Kapela Crossband hrající pop-rockovou muziku s prvky ska, reggae a folku chystá letos na podzim v pořadí již čtvrté album s názvem Acoustic. Jak název napovídá, pro posluchače si členové skupiny připravili trochu odlehčené verze písní, neb stejně v průběhu roku vystupují pouze akusticky.

Interpreti:
CrossBand

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, youtube.com, youtube, youtube video, kapely, hudební skupiny, hudebníci, čeští hudebníci, české kapely, muzikanti, čeští muzikanti, Crossband Sněží z polštářů, Crossband video, Crossband foto, Crossband fotky, Sněží z polštářů, Crossband videoklip, Crossband klip
TOPlist