Kapela Crossband pokřtí třetí album Acoustic!

29.10.2012

Členové hudební skupiny představí svou v pořadí již třetí desku v Paláci Koruna na Václavském náměstí! Crossband tentokrát zvolila pro své album akustickou podobu a ukázalo se, že jejich písním toto pojetí velice sluší.

cros
Foto: Promo

Crossband při nahrávání svých pop-rockových písní s příměsí folku, ska a reggae odložila bicí soupravu i elektrické kytary a nahradila ji cajonem a akustickou kytarou. Čisté  piano a trubka v kombinaci s poutavými texty a rytmem, při kterých se nejedny boky zavlní, dolaďují pohodovou atmosféru alba.

Čtěte také

Křest CD s názvem Acoustic se uskuteční ve středu 31. října 2012 v pražském Bontonlandu na Václavském náměstí a jeho kmotry se stanou zpěvačka Bára Zemanová a herec Radim Fiala.

Po tomto křestu startuje Crossband POSTŘIŽINY TOUR 2012 a hned 3. listopadu navštíví kapela Jablonec nad Nisou a poté bude následovat koncert v Českých Budějovicích a v Hradci Králové. Na začátku prosince zamíří Crossband do Bělé pod Bezdězem a do Nymburka a okolo Vánoc má na programu koncert ve Voticích a v Městci Králové.

Album Acoustic bude od listopadu v prodejní síti Bontonland jak v Česku, tak i na Slovensku.

Interpreti:
CrossBand

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, youtube.com, youtube, youtube video, kapely, hudební skupiny, hudebníci, čeští hudebníci, české kapely, muzikanti, čeští muzikanti, Crossband Sněží z polštářů, Crossband video, Crossband foto, Crossband fotky, Sněží z polštářů, Crossband videoklip, Crossband klip, Crossband Acoustic
TOPlist