Kapela Caktus pokřtí nové album!

06.04.2011

Rock'n'rollový Caktus showband ve čtvrtek 7. dubna oslaví deváté narozeniny a pokřtí nové album. Křest desky s názvem Back to Futurum Live se uskuteční kde jinde, než v pražském klubu Futurum!


Foto: Caktus

Na novém album najdou jeho fanoušci celkem osm autorských písní a devět coververzí od klasiků rock'n'rollu, blues i swingu, aranžovaných pro desetičlennou sestavu včetně čtyř dechů a sličných slečen vokalistek.

Vzácnými hosty a kmotry desky budou Pavel Sedláček (Cadillac), Saša Pleska a Vladimír Hasal (Brutus), Michal Cerman (The Cell, Moondance Orchestra, Second Band), "Doctor" Petr Pečený, Milan Hofík Hoffmann (Doctor P.P. a Vosí Hnízdo) a Tonda Rauer (Harlej).


Caktus - Setzerovina!

Finální set budou doprovázet dvě bicí soupravy a pak se ke kapele přidá zakládající člen Caktusu Tomáš Knotek, který nyní působí v kapelách Spankers a Doctor P.P. Máme se nač těšit!

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Pavel Sedláček

Interpreti:
Doctor P.P.

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
hudba, music, česká hudba, hudební skupiny, hudební kapely, české kapely, křest alba, křest desky, Caktus, Caktus video, Caktus album, Caktus deska, Caktus youtube, Caktus Futurum, Caktus Showband, Caktus klip, Caktus videoklip, Caktus křest, klub Futurum, Back to Futurum Live, rockenroll, czech music, Tomáš Knotek
TOPlist