Kapela Billy Barman vydává album Modrý jazyk!

03.12.2013

Slovenská skupina utnula tipec všem spekulacím a posílá do éteru novou desku! Členové kapely Billy Barman pokřitli album Modrý jazyk koncem listopadu v Bratislavě.

billy
Foto: Promo

Okolo ohlášeného křtu slibovaného nového alba se začaly šířit podivné fámy, které vypustil do světa anonymní a zřejmě už bývalý fanoušek skupiny, který tvrdil, že kapela album nestihne letos dokončit. Všechno je ale jinak a druhé studiovka Billy Barman je naštěstí opravdu na světě.

Pracovní název Hlúpost, lenivosť a chlast vzal za své, nakonec se kapela ve složení Juraj Podmanický (zpěv, kytara), Jozef Vrabel (kytara, zpěv), Teo Heriban (bicí), Juraj Labaj (baskytara) a Jakub Tvrdík (klávesy). shodla na názvu Modrý jazyk.

Z desky pochází i aktuální singl Billy Barman, a to skladba Traja. Na křtu kromě této nechyběla ani slovenskými Radio Head Award ověnčená Strmá voda, nebo jejich první letošní singl Ľudožrút. Samotný rituál křtu si pak s plnou parádou užil kmotr alba Janko Rehotský alias herec Michal Kubovčík

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
Celebrity, zpěváci, slovenské celebrity, hudební skupiny, slovenští zpěváci, slovenské kapely, Billy Barman foto, Billy Barman fotky, Billy Barman video, Billy Barman klip, Billy Barman videoklip, Billy Barman Traja, Billy Barman nové album, Billy Barman nová deska, Billy Barman zpěv, Billy Barman Modrý jazyk, Billy Barman křest alba, Billy Barman křest desky, Billy Barman kapela
TOPlist