Kanye Westa tu nechceme! Lidé podepisují petici, aby rapper nevystupoval na festivalu v Glastonburry

20.03.2015

Americký rapper Kanye West (37) je zvyklý, že je běžně uctíván a zbožňován. Lidé dokonce vykupují vzduch z jeho koncertů! A nyní taková potupa. Přes 60 000 lidí podepsalo petici, aby rapper nevystupoval na britském festivalu v Glastonburry!

Kanye West
Zdroj: Instagram

Festival v Glastonburry je obrovskou událostí, vedle festivalu v Readingu nejzásadnější britský festival, kde se hraje na mnoha stagích. Festival se koná v červnu, kdy velmi často prší a lidé zde musí počítat s obrovskými nánosy bláta. To ale nikomu nevadí, na festival jezdí více jak 100 000 návštěvníků.

Na letošní rok je jako headliner ohlášen Kanye West, tedy král komerce a jeden z nejúspěšnějších umělců vůbec a právě  to se návštěvníkům festivalu nelíbí. V současné době petici proti němu podepsalo 61 000 lidí, požadují, aby byl Kanye nahrazen rockovou kapelou. Pohnou organizátory koncertu a vystoupí Kanye tam, kde ho tak zoufale nechtějí?

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Kanye West

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Kanye West foto, hudební festivaly, američtí rappeři, letní festivaly, americké festivaly, Kanye West hudba, Kanye West fotografie, Kanye West online, američtí umělci, Kanye West show, Kanye West petice, Glastonburry, Kanye West Glastonburry, Glastonburry festival, letní hudební festivaly, Kanye West tvorba, Kanye West vystoupení, festivaly Velká Británie
TOPlist