Kamarádství Krainové a Rolins v troskách?

14.10.2010

Jak to vlastně je s kamarádstvím mezi Darou Rolins a Simonou Krainovou?Těhotná modelka Simona Krainová (37) se objevila na nedávné Martini party, kde měla být přítomna i zpěvačka Dara Rolins (36), jenže nestalo se tak. Poslední dobou kolují v kuloárech zprávy o tom, jak se Krainová a Rolins údajně nepohodly kvůli kšeftům, ve kterých šlo o velké peníze, např. když Rolinsová letos v březnu prodala Krainové svůj dům a finanční stránka věci prý není stále dořešená. Spekulace podněcuje i neúčast Simony na nedávném otevření nového obchodu s nábytkem by Dara.

Samotná Simona Krainová však všechny tyto spekulace rezolutně popírá a prohlašuje, že jsou s Darou stále nejlepší kamarádky, denně si volají a že jednoduše nechápe, proč to některá média pořád tak moc řeší. Možná má nakonec stále krásná modelka pravdu...Musí teď dohlížet hlavně na sebe, když s manželem Karlem Vágnerem očekávají narození syna Maxe. Proto je možné, že na nějaké akce prostě dorazit nemohla.

A s Darou je to podobné
....ta má teď určitě plnou hlavu starostí ohledně nehody.

Čtěte dále: Kamarádky Krainová a Rolins: Rozdělují je peníze za byt!?

Fandím
25 fanoušků
Nesnáším
27 antifanoušků
Celebrity:
Dara Rolins, Simona Krainová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, zpěvačky, České celebrity, kamarádky, peníze, Simona Krainová těhotenství, Dara Rolins nehoda, kamarádství, kšefty, Krainová Rolins, Krainová Rolins kamarádství, Dara Rolins videoklipy
TOPlist