Kamarádi Petra Muka uspořádají pro jeho rodinu benefiční koncert!

07.12.2010

Dědictví po zpěvákovi není stále vypořádané a jeho pozůstalí se potýkají s finančními problémy! Kamarádi z řad umělců se proto rozhodli pro jeho rodinu uspořádat benefiční koncert.


Petr Muk (1965-2010)
Foto: wikipedia.org

Téměř dvě desítky umělců se ve čtvrtek zúčastní benefičního koncertu v pražském Divadle Broadway, jehož výtěžek by měl pomoci rodině zesnulého zpěváka, která má nemalé finanční problémy.

Organizátoři původně chtěli koncert věnovat všem zpěvákovým dcerám, ale obě starší dcery pomoc odmítly s tím, že jsou soběstačné. A tak výtěžek poputuje jednak na konto nejmladší čtyřleté dcery Noemi, kterou měl Petr Muk se svou ženou Evou, a druhá půlka peněz bude věnováno Nadaci Pomozte dětem.

Čtěte také


Průvodci večera budou Bára Basiková a Petr Kolář, kteří se na pódiu postupně vystřídají s dalšími kolegy. Na koncertě zazpívá Daniel Hůlka, Leona Machálková, Ilona Csáková, Kamil Střihavka, Petr Janda, David Koller nebo Helena Vondráčková.

Diváci uslyší největší hity zesnulého Petra Muka, tedy písně, které zpíval jak se skupinami Shalom a Oceán, tak sólově. Jeho přátelé však jistě nezapomenou také na muzikály, na nichž se zpěvák podílel (Johanka z Arku, Kleopatra či Galileo).

Zpěvák Petr Muk (1965-2010) zemřel nešťastnou náhodou dne 24. května 2010.

Fandím
13 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Petr Kolář, Petr Muk, Bára Basiková

Interpreti:
Oceán, Shalom, Ocean

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, České celebrity, české zpěvačky, youtube, zpěváci, alkohol, drogy, youtube video, youtube com, čeští zpěváci, muzikály, nenávist, spekulace, sebevražda, zesnulé celebrity, prášky, fámy, deprese, Petr Muk fotky, Petr Muk photos, Petr Muk smrt, Petr Muk úmrtí, nečekaná smrt, petr muk video, divadlo broadway, mrtvé celebrity, zemřelé celebrity, benefiční koncert, pomozte dětem, dcera noemi, manželka eva, české muzikály, Petr Muk koncert, Petr Muk největší hity, Petr Muk benefice, Petr Muk noemi, Petr Muk dcera, Petr Muk manželka, Petr Muk eva
TOPlist