Justin Timberlake konečně potvrdil: Ano, čekáme miminko!

02.02.2015

Velmi roztomilým obrázkem potvrdil Justin Timberlake (34) to, co se už delší dobu šuškalo. Se svou ženou, herečkou Jessicou Biel (32) čeká přírůstek do rodiny.

Justin Timberlake
Zdroj: Instagram

„Děkuji mnohokrát za přání k narozeninám. Letos jsem ale dostal ten největší dárek. Už se nemůžu dočkat!“ připsal k fotografii, na které líbá těhotenské břicho své ženy. Pár si prý nenechal prozradit pohlaví miminka.

Jessica Biel se s touto zprávou dlouho tajila. Nosila volné oblečení a snažila se těhotenství vše možně zamaskovat. Vše se prosáklo, když jí její přátelé začali na sociálních sítích gratulovat k početí prvního dítěte. Podle obrázku by mohla být v sedmém měsíci těhotenství.

Fandím
7 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Justin Timberlake, Jessica Biel

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
americké herečky, americké celebrity, zahraniční zpěváci, Justin Timberlake foto, Jessica Biel foto, zahraniční celebrity foto, americké herečky fotky, američtí zpěváci, americké herečky foto, těhotné celebrity, Justin Timberlake online, Jessica Biel online, Justin Timberlake dítě, Justin Timberlake fotografie, Jessica Biel fotografie, Jessica Biel dítě
TOPlist